Kredyty frankowe

Kredyty frankowe stały się jednym z najważniejszych tematów w dziedzinie prawa finansowego w Polsce. Są źródłem licznych kontrowersji i dyskusji. Prawo Filipa specjalizuje się w tej dziedzinie, oferując profesjonalne doradztwo i wsparcie prawne osobom, które zawarły umowy kredytowe we frankach szwajcarskich.

Jak Działa Kredyt Frankowy?

Kredyty frankowe były popularne w Polsce, szczególnie w latach 2000-2008. Polegały one na udzieleniu pożyczki w złotówkach, lecz spłata odbywała się we frankach szwajcarskich. Ze względu na niższe oprocentowanie i korzystne warunki, wiele osób decydowało się na taki kredyt. Jednak fluktuacje kursów walut były źródłem problemów dla wielu kredytobiorców, prowadząc do znaczącego wzrostu zadłużenia.

Etap Procesu

Nasi prawnicy rozpoczynają od dokładnej analizy umowy kredytowej, aby zidentyfikować możliwe naruszenia prawa lub klauzule niedozwolone. Następnie przedstawiamy możliwe strategie prawne, ażeby chronić interesy naszych klientów. Reprezentujemy również naszych klientów w negocjacjach z bankami i innymi instytucjami finansowymi.

Nasza Ekspertyza

Nasz zespół składa się z prawników specjalizujących się w prawie bankowym, którzy posiadają dogłębną wiedzę na temat kredytów frankowych. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy w stanie oferować skuteczne rozwiązania prawne, które pomagają naszym klientom w rozwiązaniu problemów związanych z kredytami we frankach szwajcarskich.

Skutki Kredytów Frankowych

Nieprzewidziane zmiany kursów walut spowodowały, że wielu kredytobiorców musiało spłacać znacznie więcej niż pierwotnie zakładano. Wielu z nich zwraca się teraz o pomoc prawną, aby rozwiązać te problemy. W Prawo Filipa zrozumienie sytuacji naszych klientów i zapewnienie im najlepszej możliwej pomocy prawnej to nasz priorytet.

Wybór Prawa Filipa

Wybierając naszą kancelarię, otrzymują Państwo dostęp do prawników z bogatym doświadczeniem i wiedzą w dziedzinie kredytów frankowych. Z nami są Państwo w stanie skonfrontować się z bankami i innymi instytucjami finansowymi oraz obronić swoje prawa jako konsumentów.

Kredyty frankowe są skomplikowanym obszarem prawa, który wymaga specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. Prawo Filipa jest liderem w tej dziedzinie, oferując kompleksowe usługi prawne osobom dotkniętym problemami związanymi z kredytami we frankach szwajcarskich. Dzięki naszej pomocy, wielu klientów udało się odzyskać swoje finanse i rozwiązać problemy prawne.

Kancelaria adwokacka "Prawo Filipa Filip Wołoszczak S.K."
ul. W. Chrzanowskiego 2 lok. 18, 04-381 Warszawa
NIP 1133050753 | KRS 0000950538 | REGON 521192826 | 
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy KRS

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram