Zapewnię Ci

Spokój | Komfort psychiczny | Bezpieczeństwo

Rzeczywistość jest pełna niepewności i zamętu – pomogę Ci nad tym zapanować...

W czym mogę Ci pomóc?

W czym Ci mogę pomóc?

Rozwód

Bezboleśnie zatroszczę się o wszystko, co dla Ciebie ważne.

Alimenty

Zapewnię pieniądze dla Twojego dziecka.

Kredyty frankowe

Uwolnię Cię od kredytu we frankach

Jazda po alkoholu

Pomogę Ci przejść przez to potknięcie.

Posiadanie narkotyków

Legalny pobyt

Dzięki mnie będziesz mógł legalnie zostać w Polsce

POmogłem już

 • Korzystałam z usług Kancelarii Adwokackiej Prawo Filipa w związku z problemem związanym z kredytem. Polecam bardzo ze względu na profesjonalizm, skuteczność i zaangażowanie w rozwiązanie sprawy. Pan Mecenas ze szczególną starannością zajął się moim przypadkiem, wyjaśniając mi wszelkie aspekty związane z moim problemem oraz reprezentując moje interesy w sposób kompetentny i skuteczny. Dzięki niemu udało mi się osiągnąć korzystne rozwiązanie. Napewno będę polecać tę kancelarię znajomym poszukującym profesjonalnej pomocy prawnej.
  Marta Podwapińska
 • Pan Filip w pełni zaangażował się w obronę praw autorskich mojej nieletniej córki i bardzo skutecznie sprawe poprowadził oszczędzając dziecku wielu przykrości. Z całego serca dziekuje i gorąco polecam.
  Joanna Lobnig
 • Pan mecenas Filip jest osobą godną polecenia każdemu, komu zależy na fachowej i rzetelnej pomocy w sprawach, które przez innych wydawały się nie do wygrania. Profesjonalne podejście, wysoka kultura osobista, sumienność. Pan mecenas jest osobą niezwykle uprzejmą i wyrozumiałą.
  Serdecznie i szczerze polecam !!!
  PRAWO FILIPA TO BEZBŁĘDNY WYBÓR
  Sebastian Batan
 • Rzetelna i uczciwa firma. Pan Filip nie tylko wie co robi ale też lubi pomagać ludziom. Widać, że lubi to co robi. Pełen pasji prawnik.
  Maciej Urlich
 • Polecamy współprace z Panem mecenasem. Współpracujemy od wielu lat i zawsze bardzo dobrze wywiązuje się z powierzonych mu zadań. Solidny filar w funkcjonowaniu naszego przedsiębiorstwa. Dziękujemy.
  Łukasz Wysocki
 • Polecam Filipa! Legalizacja pobytu, przygotowanie wniosku o pobyt czasowy lub stały, przedstawicielstwo w tej sprawie w Urzędzie - są tematami w których ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Dziękuje za fachową pomóc.
  Avdeev Dmytro
 • Polecam Pana Filipa!
  Justyna Czajka

O mnie

Powierz mi swoje problemy prawne i śpij spokojnie. Wszystkim się zajmę.

Jestem Filip, Filip Wołoszczak.

Pewnym krokiem przeprowadzę Cię przez gąszcz zawiłych przepisów prawnych. Jak rycerz na białym koniu będę walczył w Twojej obronie.

Mam ponad 10-letnie doświadczenie na salach rozpraw. Pomagałem klientom z całej Europy oraz szanowanym postaciom publicznym.

Moje sportowe pasje – bieganie i strzelectwo nauczyły mnie tego, że wielki sukces wymaga skrupulatnego przygotowania i 100% zaangażowania. Tylko dyscyplina i rzetelna praca pozwalają zwyciężyć maraton, także ten sądowy.

Obroniłem dyplom z prawa na Uniwersytecie Warszawskim, aplikację adwokacką ukończyłem również w Warszawie. W 2023 roku zostałem nagrodzony Złotym Krzyżem Obrońcy Praw Człowieka.

Jestem otwarty na rozwój i kocham ludzi.

Jak mówią zadowoleni Klienci:

"Świetny z niego adwokat, a przy okazji równy gość".

BLOG

14 listopada 2023
Jak znaleźć odpowiednie wsparcie prawnika rodzinnego? Adwokat do spraw rodzinnych

Znalezienie właściwego wsparcia prawnika rodzinnego to nie tylko kwestia praw, ale przede wszystkim zaufania. Jak zatem znaleźć tego jedynego adwokata do spraw rodzinnych, który zrozumie Twoje potrzeby ? W tym artykule poznasz kluczowe kroki do znalezienia odpowiedniego prawnika rodzinnego, który zapewni Ci profesjonalną pomoc prawną. Znaczenie współpracy z doświadczonym prawnikiem rodzinnym W obliczu trudnych decyzji […]

Czytaj dalej...

K O N T A K T

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Zgody

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Kancelaria adwokacka Filip Wołoszczak - Wszystkie prawa zastrzeżone 2023
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram